«VEGETUS PLANT-BASED s.r.o»

Торговый Дом «Вегетус»

VEGETUS PLANT-BASED s.r.o. 79081, Czech Republic, Česká ves, Jesenicka, 650

+420-739-375-664

info@vegetus.cz

vegetus.uavegetus.uavegetus.ua

vegetus.ua

Tým Vegetus jsou vegetariáni a vegani, milujeme přírodu a vše živé. Výrobní sortiment zahrnuje sójové a pšeničné produkty pro vegetariány a dietáře. Účastníme se výstav a etických akcí. Mezi naše produkty patří sójový tofu sýr, sójová majonéza, sójové a pšeničné klobásy, sosiski, ančovičky a paštiky, sójové mléko, sójové jogurty a dezerty.

vegetus.uavegetus.ua

  • Sója ukrajinských odrůd není transgenní, což jí dává na světovém trhu výhody oproti transgenním odrůdám Severní a Jižní Ameriky.
  • Od roku 2000 Velká Británie legislativně zakázala dovoz transgenních odrůd sóji do země. Roční poptávka země po sójových bobech je 1 milion tun.
  • Nárůst devizových příjmů na Ukrajinu díky prodeji sójových bobů a produktů a zpracování v zemích západní Evropy, Středního a Dálného východu. 
  • Evropské země ročně vyvezou až 30 milionů tun sójových bobů, sójového oleje a moučky v hodnotě více než 7 miliard dolarů.
«Odvaž se stát moudrým! Přestaňte zabíjet zvířata! Ten, kdo odkládá spravedlnost na později, se neliší od toho, kdo doufá, že řeka bude mělká, než ji překročí.»
Horace

Sója je luštěninová rostlina známá lidstvu již 5 tisíc let. let Sóju objevili Číňané, kteří ji zařadili na seznam pěti posvátných kultur.Sója byla ve starověké Číně používána jako nejcennější potravinářský produkt i jako lék. Z Číny se sója postupně rozšířila do dalších zemí Východu – Koreje, Japonska, Thajska.

Hubení Japonci ve stáří prakticky netrpí osteoporózou, muži mají nízký výskyt rakoviny prostaty, ženy mají rakovinu prsu 10x méně často než Američanky nebo Evropanky. A to vše díky SOE!

V posledních desetiletích se sója stala nepostradatelným produktem pro děti alergické na bílkovinu kravského mléka. Sója má kompletní sadu nezbytných aminokyselin (sloučenin, ze kterých se později staví tělu vlastní bílkoviny). Na rozdíl od mléka obsahuje velké množství polynenasycených mastných kyselin podílejících se na stavbě a obnově buněk a tkání.

Proč sója:

  • Sója je nejbohatší rostlinou z hlediska obsahu bílkovin.
  • Sója je cenným zdrojem vysoce kvalitního oleje.
  • Sója je bohatá na biologicky aktivní látky.
  • Sója má velký soubor protirakovinných látek.
  • Sója zabraňuje rozvoji aterosklerózy, kardiovaskulárních chorob, snižuje pravděpodobnost infarktu myokardu.
  • Sója je indikována všem pacientům s cukrovkou.
Product added to wishlist